מעוררים את כוח החיים עם טיפול אלטרנטיבי

תוכן עניינים

טיפול אלטרנטיבי הוא שם כולל למגוון רחב של שיטות טיפוליות מעולם הרפואה המשלימה המסייעות לסוגים שונים של בעיות רפואיות כמו בעיות שינה, בעיות אורטופדיות, לחצים, חרדות ודיכאון, דלקות ועוד.

 

 כטיפול אלטרנטיבי בעזרת באך

תמצית פרחי באך מבוססת על שיטה ייחודית שפיתח דוקטור באך באנגליה. למעשה, באמצעות 38 תמציות המופקות מצמחים ופרחים ניתן לטפל באופן עמוק בבעיות פיזיולוגיות אשר נוצרות על פי השיטה בגוף האדם כתוצאה מדפוסי התנהגות שונים. תמצית פרחי באך מסייעת לנו ’לקלף‘ את השכבות הפנימיות ואט אט לאזן בין הגוף לבין הנפש. לכל אדם מתאימים את התמצית לפי דפוסי האישיות המאפיינים אותו.

טיפול אלטרנטיבי יתרונות

  1. טיפול טבעי – היתרון המרכזי והבולט ביותר של טיפול אלטרנטיבי נעוץ בעובדה שרוב הטיפולים אינם מובילים להיווצרות של תופעות לוואי או תסמינים, זאת בשונה מהטיפול הרפואי הקונבנציונלי.
  2. מתאים לכולם – טיפול אלטרנטיבי הוא טיפול שיכול להתאים לכלל האוכלוסיה. ניתן למצוא טיפולים המתאימים לילדים, נשים בהריון, אוכולוסיה מבוגרת, אנשים הסובלים ממחלות מסוגים שונים כמו סוכרת, לחץ דם גבוה וכדומה.
  3. פועל כמו קסם – לא סתם מטפלים בטיפולים אלטרנטיבים מספרים למטופלים שלהם שהם ממש לא חייבים להאמין בטיפול. הטיפולים שונים פועלים ממש כמו קסם וזה פשוט עובד, מפחית בצורה ניכרת את התסמינים מהם סובל המטופל, מחזיר אותו לשגרת חיים נוחה, משפר את איכות החיים, מהווה טיפול בחרדה, מתחים, כעסים ודכדכוך מהם סובלים רבים, וזה מה שחשוב.
  4. השתתפות של קופות החולים – היום רוב קופות החולים הבינו עד כמה אותם טיפולים אלטרנטיבים אכן מועילים ולכן הכניסו את הטיפולים הללו כחלק ממאגר הטיפולים שהן מספקות לקהל הישראלי. ניתן להנות ממגוון רחב של טיפולים בעלות נמוכה, כאשר הטיפולים מועברים על ידי מטפלים מקצועיים ויסודיים המטפלים בבעיה מהשורש.
WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

פגיעה במערכת העצבים

מערכת העצבים היא אחת מהמערכות החשובות ביותר בגוף האדם ויש לה ממשקים עם כל האיברים הפנימיים כמעט. היא חולשת על פני כל

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן