סוף סוף טיפול טבעי! הכירו: פרחי בך

תוכן עניינים

מהם פרחי בך?

פרחי בך הם בעצם 38 תמציות המופקות מצמחים ופרחים שונים אותם גילה דוקטור אדוארד בך שהיה רופא והומאופתית מאוד ידוע באנגליה. בך האמין כי למצבנו הנפשי יש חשיבות מאוד גדולה על האופן שבו הגוף שלנו מתפקד. לטענתו כשהנפש מאוזנת, הגוף בריא ואנרגתי, כך שהרבה יותר קל לנו להתמודד עם אתגרי החיים.

 

פרחי בך – לאילו מצבים זה מתאים?

טיפול בפרחי באך נעשה בהתאמה אישית עבור מטופלים המתקשים להתמודד עם מגוון של סיטואציות הקשורות בלחץ, חרדה, חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, קושי להסתגל עם שינויים, דאגנות יתר ובדידות. במקביל, התמציות השונות מסייעות לאזן מצבים הקשורים לתכונות אופי מסוימות אצל אנשים מסוימים כמו טיפול בביישנות למשל, חוסר יכולת להתבטא, דימוי עצמי נמוך, חוסר יכולת לקבל החלטות חשובות או לא חשובות ועוד. הטיפול גם מצוין עבור מי שהסיטואציות הללו פוגעות בחיי היום יום שלו ומובילות  לתסמינים ובעיות רפואיות דוגמת בעיות במערכת העיכול, קושי לישון בלילה וכדומה.

תמציות פרחי באך בהתאמה אישית – איך זה עובד?

בעיקרון כל אחד מאיתנו שונה לגמרי מהאחר גם בפן הנפשי וגם בפן הגופני. לכן, את התמציות מתאימים עבור כל מטופל באופן שונה. המטפל מאבחן את המטופל או המטופלת ושואל אותם שאלות לגבי איכות חייהם, אורח החיים שלהם, מה מפריע להם בחיי היום יום, איך הם מתמודדים עם כל מיני מצבים ואיך זה משפיע עליהם. לאחר האבחון, יכול המטפל להרכיב עבור המטופל את התמצית שהכי מתאימה לו. המטופל חוזר הביתה ומתחיל את הטיפול באופן קבוע ויומיומי. הטיפול אינו גורם לשום תופעות לוואי או תסמינים ואין בעיה להמשיך בחיי היום כרגיל. את הטיפות יש לקחת בהתאם להמלצת המטפל.

 

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן