על פרחי באך מטפלים ושיטות טיפול

תוכן עניינים

פרחי באך מטפלים

כשעוסקים בנושא פרחי באך מטפלים רבים סבורים כי קיים קשר ישיר בין האיזון הנפשי של גופנו למצבו הפיזי. ברגע שהנפש שלנו בריאה, צלולה, מאוזנת, זה בא לידי ביטוי ברמות גבוהות של אנרגיה, בשמחת חיים, בגוף בריא, ביכולת להתמודד עם החיים בצורה טובה ושקולה. לעומת זאת, כשהנפש שלנו מעורערת, כשאנו חושבים מחשבות שליליות, כשאנו נמצאים בתוך שינוי פיזי או נפשי כמו מעבר דירה, הריון, מעבר לגן חדש זה משפיע על הנפש שלנו וכתוצאה מכך גם על הגוף.

 

מצבים נפשיים הוכיחו כי הם פוגעים בהמון דברים הקשורים לגוף הפיזי בין אם זה איכות השינה, תסמיני כמו דלקות, כאבי ראש, בעיות קשב וריכוז, בעיות התנהגות ועוד, ואף טיפול בביישנות.

 

מהם פרחי באך ואיך זה עובד?

פרחי באך באים לטפל באיזון הנפשי והגופני גם יחד. מדובר בעצם ב-38 תמציות של פרחים אותם גילה דוקטור באך. הפרחים הללו מסייעים לקדם שינויים עמוקים בתוכנו שבסופו של דבר מביאים גם לריפוי פנימי נפשי. מדובר בעצם בשיטת טיפול הוליסטית המסייעת לטפל בכל מיני מצבים רגשיים איתם אנו מתמודדים במהלך החיים ויוצרים אצלנו כל מיני חסמים.

עתה, אחרי שהבנו מהם פרחי הבאך, מטפלים הוא משהו שוודאי אתם מחפשים. יש כמה דרכים מצוינות לאתר מטפל בפרחי באך.

  1. פה לאוזן – אם יש לכם חברים, שכנים או קולגות שאתם מכירים, יכול להיות שהם מכירים או התנסו בטיפול אצל מטפל או מטפלת בפרחי באך.
  2. רשת האינטרנט – רשת האינטרנט היא פתח מצוין גם להבין את הרעיון של פרחי באך יותר לעומק וגם כדי לאתר מטפל אליו נוכל להתחבר בהתאם לגישה בה הוא דוגל. היום יש מטפלים שמשלבים עוד כל מיני שיטות טיפול בפרחי באך, כמו למשל הורות בשילוב פרחי באך להורים החווים קשיים עם ילדיהם.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן