משחקי לוח אין מסכי הטאצ' אאוט

תוכן עניינים

משחקי לוח הם דרך מצוינת לילדים ללמוד איך לפתור בעיות בצורה מהנה ומרתקת. שר החינוך שיתף שיש הרבה יתרונות במשחקי קופסה.

"באמצעות פעילויות אלה, הם יוכלו לטפח את היצירתיות והדמיון שלהם תוך כדי למידה על מיומנויות חברתיות כמו תורנות וספורט טוב".

כמו כן, המשרד עובד בשיתוף פעולה הדוק עם איגוד מעצבי משחקי הקופסה (BGDA) על מנת ליצור משחקי לוח חדשים שיכולים לסייע לילדים לפתח מיומנויות מסוימות.

משחקי לוח הם דרך מצוינת לפתח את כישורי החשיבה של ילדכם ולעזור להם ללמוד כיצד לתכנן, לתכנן אסטרטגיה ולפתור בעיות. הם יכולים לשמש גם ככלי למשמעת בבית.

אם הורים רוצים שילדיהם יהפכו לתחרותיים יותר בחיים, כדאי להם להתחיל עם משחקי לוח שמלמדים ילדים איך לחשוב אסטרטגית. מיומנות זו תעניק להם יתרון על פני חבריהם בשלב מאוחר יותר בחיים בכל הנוגע להזדמנויות בית ספר וקריירה.

משרד החינוך מפתח תכנית לימודים שתתמקד בלימוד ילדים כיצד לחשוב. מטרת תכנית הלימודים היא לעזור לתלמידים ללמוד כיצד לפתור בעיות, לקבל החלטות ולהבין את ההשלכות של מעשיהם. זה גם מתמקד בסיוע להם לפתח מיומנויות לחיים ולעבודה כמו יצירתיות, שיתוף פעולה, תקשורת וחשיבה ביקורתית.

למה משחקי לוח הם דרך מועדפת ללמידה אצל ילדים

משחקים הם דרך מועדפת לילדים ללמוד מכיוון שהם יוצרים סביבה מרתקת ואינטראקטיבית יותר. משחקים יכולים לשמש ככלי למחנכים ללמד ילדים על נושאים שונים.

משחקים הם דרך מצוינת ללמד ילדים מיומנויות חשובות. ניתן להשתמש בהם בכיתה כדי ללמד נושאים כמו מתמטיקה, קריאה וכתיבה. משחקים הם גם דרך מצוינת להניע ילדים ללמוד בבית.

ישנן דרכים רבות שבהן ילדים יכולים ללמוד, כולל ספרים וסרטונים. עם זאת, הרבה אנשים גילו שמשחקים הם הדרך היעילה ביותר ללמוד. הסיבה לכך היא שהם מספקים גישה מעשית ללמידה שהופכת אותה לבלתי נשכחת יותר.

סוג המשחק הטוב ביותר ללמידה הוא כזה שמספק חוויה אינטראקטיבית שבה השחקן צריך לעשות משהו כדי להתקדם במשחק. הסיבה לכך היא שזה נותן להם תחושת הישג ועוזר להם לזכור טוב יותר את מה שהם למדו.

 

 

למה למידה דרך הטלפון פחות מפתחת חשיבה אצל ילדים לעומת משחקי קופסה

משחקי לוח מועילים לילדים מכיוון שהם מציעים מגוון דרכים שבהן ילדים יכולים להשתמש בכישורי החשיבה שלהם כדי לפתור בעיות. לדוגמה, במונופול, שחקנים צריכים לקבל החלטות אסטרטגיות כמו אם לקנות או לא לקנות נכס ואילו נכסים כדאי לקנות. בנוסף, משחקי לוח דורשים מהשחקנים לחשוב בצורה ביקורתית על המהלכים שלהם ולשקול מה שחקנים אחרים עשויים לעשות בהמשך על סמך מהלכי העבר.

הסיבה לכך שלמידת טלפון מפתחת פחות חשיבה אצל ילדים היא שזה לא מחייב אותם לחשוב על מה שהם עושים. זה הכל על ביצוע הוראות, אשר לא נותן להם את ההזדמנות לפתח רעיונות משלהם.

משחקי לוח הם דוגמה טובה לאופן שבו אנו יכולים לפתח חשיבה אצל ילדים. משחקי קופסה דורשים מהילדים לחשוב על ההשלכות של מעשיהם וכיצד הם ישחקו בעתיד. חשוב שילדים יפתחו את המיומנות הזו כי היא תהיה חיונית עבורם כשיגדלו וייכנסו למעגל העבודה. עם משחקי לוח, ילדים מפתחים לא רק מיומנויות חשיבה אלא גם מיומנויות חברתיות. המאמר נכתב באדיבות האתר טויסדיל.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הנקראים ביותר

קטינים בהליך פלילי

אף הורה לא רוצה למצוא את עצמו בסיטואציה שבה הילד שלו מואשם בביצוע עבירה פלילית. מדובר בסיטואציה מורכבת ולא פשוטה כלל וכלל

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן