בוטוקס לכאבי ראש – טיפול חדשני ויעיל

תוכן עניינים

בוטוקס לכאבי ראש

בוטוקס לכאבי ראש נחשב היום לאחד הטיפולים המתקדמים והיעילים ביותר לכאבי ראש ומיגרנות. למעשה מדובר בסוג של רעלן אשר מסייע לשתק את השרירים. השרירי שלנו פועלים על ידי אימפולסים המשודרים דרך מערכת העצבים המרכזית שלנו. העצבים מחוברים לשרירים וגורמים לשחרור של תוכן המכונה אסטיל כולין. הבוטוקס בעצם משבש את תהליך השחרור של החומר הזה. כאב ראש נוצר כתוצאה מהתכווצות של שרירים בשילוב עם בעיות במערכ כלי הדם.  הבוטוקס נמצא יעיל לטיפול בסוגים שונים של כאבי ראש כרוניים  ובמיגרנות.

 

בוטוקס לכאבי ראש – איך זה מתבצע?

הטיפול נעשה בעזרת מזרק קטן במינונים קטנטנים על שטח שהוא מאוד ממוקד. מכיון ומדובר בכאבי ראש האזורים המטופלים הם בדרך כלל בין העיניים, במצח, באזור הרכות ובעורף. בדרך כלל טיפול נמשך משהו כמו  רבע שעה וכל כמה חודשים  נהוג לבצע תחזוקה אבל זה מאוד תלוי בסוג הטיפול, בסוג כאב הראש ובמינון של הבוטוקס. אצל חלק מהמטופלים הבוטוקס מתחיל ישר לפעול והם חווים רגיעה בהתקפים ואצל חלק מהאנשים זה לוקח קצת יותר זמן.

כואב לי הראש- האם זה מתאים לי?

ובכן, לא כל אחד יכול לעבור את הטיפול המהווה תרופה למיגרנה. חשוב קודם כל לעבור בדיקות ואבחונים אצל רופא מומחה נוירולוג אשר קובע האם תוכלו או לא תוכלו לעבור את הטיפול. בדרך כלל הטיפול מתאים למטופלים שניסו כל מיני שיטות טיפול אחרות ולא צלחו או חווים לעתים קרובות התקפי מיגרנה אשר פוגעים באופן ניכר באיכות החיים שלהם. העניין עם כאבי ראש ומיגרנות שהרבה פעמים אנחנו פשוט לא יודעים מה הסיבה להופעה שלהם ואז טיפול בוטוקס בכאבי ראש בהחלט יכול לעזור ולהקל משמעותית.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן