בוטוקס למיגרנה: האם זה מיתוס או שזה באמת עובד?

תוכן עניינים

אם אחת לכמה שבועות אתם סובלים מהתקף מיגרנה או אולי אפילו לעתים קרובות יותר, בטח שמעתם וניסיתם הכל. מדובר בהתקף שמאופיין לרוב בחלק אחד של הראש ומונע מאיתנו לתפקד, לעתים אף מתלווה למיגרנה גם בחילה, סחרחורת וחוסר יכולת לקום מהמיטה. כל מה שאנחנו רוצים זה לקחת כדור חזק, לשכוח מהכל, לסגור את האור, להיכנס מתחת לשמיכה ולצאת כשהיא תחלוף. אם עדיין לא ניסיתם טיפול שנקרא בוטוקס למיגרנה, שווה לכם להכיר. מדובר בטיפול יעיל, מהיר שמתאים למי שסובל ממיגרנות לעתים תכופות.

 

איך מתבצע טיפול בוטוקס למיגרנה?

כפי שניתן להתרשם באתר medibotox.co.il ואחרים, הטיפול מתבצע באמצעות הזרקה של חומר הבוטוקס – עד 31 זריקות עם מחט מאוד דקיקה שבעצם מרפה את השרירים ומקלה על הכאב. חומר הבוטוקס למעשה מעכב שחרור של נוירוטרנסמיטורים היוצרים את כאב הראש בעקבות השפעה של מערכות כאב מרכזיות בגוף. הטיפול נעשה אך רק לאחר פגישת יועץ עם רופא בה הוא ישאל אתכם לגבי אופי הכאב והתדירות שלו. בהתאם לכך יתאים הרופא את נקודות הדיקור, בעיקר באזור המצח, צידי הראש והצוואר.

כאמור, טיפול במיגרנה הכולל ההזרקות נעשות באמצעות מחט דקה מה שמרפה את השרירים ומונע כאב. יש מטופלים שחשים הקלה כבר בתום הטיפול. יש מטופלים שחווים כאבים בצוואר, צניחה של העפעפיים וחולשה כתוצאה מהזריקה. אחרים חשים גירוד או כאב באזור ההזרקה אך לאחר מספר ימים, כל תופעות הלוואי עוברות. בכדי שהטיפול יהיה אפקטיבי, יש לחזור עליו אחת לשלושה עד ארבעה חודשים. במקביל להזרקה למטרת הפחתת ומניעת כאבי ראש ומיגרנות, הטיפול גם מסייע בהחלקת הקמטים והקמטוטים באזור המצח.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

פגיעה במערכת העצבים

מערכת העצבים היא אחת מהמערכות החשובות ביותר בגוף האדם ויש לה ממשקים עם כל האיברים הפנימיים כמעט. היא חולשת על פני כל

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן