איך מרכיבים מתזונה סינית תפריט

תוכן עניינים

הרפואה הסינית היא רפואה עתיקה ויש לא מעט אנשים שסבורים שהיא הקדימה בהרבה מאד זמן את הרפואה המערבית, כפי שהיא מוכרת כיום. היא מבוססת על חוכמתם של אנשי רוח ומדע סיניים, אשר רקחו והמציאו דרכי טיפול המתאימות גם כיום לשלל בעיות רפואיות. בזכותן אפשר להתגבר על בעיות רפואיות, כאבים, או אפילו מצבים שמעוניינים לקבל בהם הקלה יומיומית.
נושא התזונה הוא אחד המהותיים ברפואה הסינית. לכן, מי שמטפל בעזרתה תמיד ישלב כחלק מהטיפול שינוי תזונתי של תזונה סינית בתפריט. יהיה זה שינוי שיוכל לתרום להתקדמות הטיפול של כל מטופל בנפרד על בסיס מצבו הגופני, האישי, הנפשי והרגשי. התזונה עצמה לא מיועדת אך ורק לצורך סיפוק הגוף ואספקת מזון, אלא יש בה גם שימת לב מיוחדת למרכיבים שנכנסים לגוף, לטריות, לשילוב בין מרכיבים וכמובן – להיעדר מקסימלי של חומרים מעובדים, או דרכי בישול שלא משאירות לאורך זמן את הערכים התזונתיים הטובים והחיוביים של המזון. לשם כך, כדאי לפנות אל מומחה מקצועי, כגון rbsmethod.com.

תזונה סינית תפריט

תפריט תזונה סינית

כאמור – בהרכבת התפריט יש חשיבות להתאמה אישית עבור כל מטופל ומטופל. ישנם מקרים בהם מטפל רפואה סינית יבחן בדיקות דם, או ערכים שיש למטופל בבדיקות אחרות שביצע. בעזרת הידע שלו הוא יוכל להתאים לו תפריט יומיומי, שיתאים בדיוק למה שהגוף שלו צריך באופן שגרתי: ירקות או פירות מסוימים, עדיפות להימנע ממזונות כאלה ואחרים ואפילו בניית תפריט על פי סדר יום קבוע וברור.

בעזרת ביצוע ההנחיות כפי שהמטפל נתן אותן, המטופל יחוש אט אט שהגוף והנפש שלו מתחזקים, שהוא יכול להתגבר על עניין בריאותי שהוא מתמודד איתו וכמובן – שהוא יכול לשמור על מוראל גבוה, מה שידוע כתומך בכל תהליך רפואי.
נוסף על השינוי הדיאטטי, כדאי לשאול את המטפל על צמחי מרפא להרזייה – ייתכן וגם הם יסייעו.

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן