משחקים ללימוד אנגלית- יותר אפקטיבי מספרים

תוכן עניינים

אנו חיים בעידן דיגיטלי. בעוד הורים רבים מנסים להימנע ככל הניתן מחשיפה של ילדיהם למסכים, אחרים לא רואים בכך אסון גדול. כולנו מבינים שיש צורך להגביל את השהייה מול המסך ואם אנחנו כבר מאפשרים את זה, תמיד נעדיף שאלו יהיו תכנים מלמדים ואיכותיים מהם הילדים שלנו יכולים להפיק דבר אחד או שניים. אם גם לכם חשוב שהילדים שלכם ייחשפו לשפה האנגלית, כדאי שתדעו שמשחקים ללימוד אנגלית כמו למשל משחק הזיכרון, משחקי אותיות ומשחקי מילים הרבה יותר אפקטיביים לתהליך הלמידה בהשוואה למשחקים דרך המסך, סרטונים או אפילו ספרים. כל היתרונות של משחקי קופסא ללימוד אנגלית!

 

משחקים ללימוד אנגלית – תגידו בי להפרעות קשב

כידוע, מול המסך או מול הספרים, הילדים שלנו לא תמיד הכי מרוכזים. בקלות רבה דעתם מוסחת למשהו אחר, הם בוהים במסך ולכן לא תמיד מפיקים מהנאמר או מהמשימה את מה שהם צריכים. לעומת זאת, כאשר הילדים יושבים במעגל לצורך משחק קלפים באנגלית כמו קאט באדו למשל, או בתצורה של אחד על אחד הם הרבה יותר קשובים גם לנו וגם לעצמם. בהתחלה הילדים יכולים לשחק איתנו ולאט לאט לקבל ביטחון ולשחק גם עם עצמם וגם אחד עם השני. ברגע שרמת הקשב והריכוז גבוהה, הסיכוי ללמידה עולה גם כן.

חיזוק הביטחון והדימוי העצמי

ברגע שילד מקבל פידבק חיובי כשהוא הצליח משהו במשחק המלמד אותו אנגלית זה משפר מאוד את הביטחון שלו גם באופן כללי וגם לגבי השפה באופן ספיציפי. גם במידה והילד לא הצליח אנחנו יכולים לומר לו משהו כמו ”אתה צודק, זה בהחלט דומה אבל…. בפעם הבאה אני בטוחה שתצליח". משפט כזה מעניק לילד ציפייה לגבי הפעם הבאה.

 

לסיכום, למשחקי קופסא ללימוד אנגלית יש מגוון של יתרונות ולכן שווה לשקול להכניסם הביתה ולשבת עם הילדים כדי להטמיע בהם את אחת השפות הכי חשובות בעולם. ובאופן כללי, לחשוף את הילדים לכלים חווייתיים נוספים לצורכי למידה, גם באמצעות vr לילדים למשל, ועוד.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן