עישון בריא – האם זה קיים?

תוכן עניינים

אם בעבר הורגלנו שעישון סיגריות הוא דבר שמזיק באופן ישיר לבריאות ומוכח על ידי מחקרים רבים בעולם הרפואה, בוודאי תשמחו לשמוע שישנו גם עישון בריא. כיום ישנם לא מעט תחליפי סיגריה, עימם מעשנים יוכלו לעשן בריא, במקום הסיגריה המזיקה לבריאות. כך למשל, ניתן לעשן צמחי מרפא שונים בעזרת מכשירים שונים לאידוי צמחים, כמו וופורייזר. ישנם אפילו צמחי מרפא, כגון מריחואנה רפואית, כמו גם צמחים אחרים.
בנוסף, ישנם לא מעט אנשים, המעוניינים להיגמל מעישון, ומשתמשים בפתרונות של עישון בריא בכדי להיפטר מן הסיגריות אחת ולתמיד. ישנם לא מעט מחקרים כי חלק מאותם אמצעים עוזרים באופן ישיר לאנשים מעשנים להפסיק לעשן, כאשר הם מתייחסים לאותו שלב של עישון בריא בתור שלב ביניים בדרך להפסקת העישון.

עישון בריא

רוצים עישון בריא או להיגמל מסיגריות? תחליף סיגריה ששווה להכיר

ישנם כיום בשוק מוצרי העישון לא מעט תחליפי עישון, שיכולים להחליף את הסיגריה המסורתית והישנה. אחד מאותם תחליפים הוא הסיגריה האלקטרונית, המאפשרת לנו לעשן סיגריה בריאה יותר, ללא חומרים רעילים כמו העטרה למשל. את הסיגריה האלקטרונית ניתן לעשן במגוון רב של טעמים, והיא אינה מייצרת עשן בריחות לא נעימים שמפריעים לסובבים אתכם.
פתרון נוסף לעישון בריא הרבה יותר הוא הוופורייזר. למעשה, מדובר במכשיר אידוי מתקדם ונוח מאוד לתפעול, שיכול לאדות מגוון רב של חומרים כמו צמחי מרפא למשל, טבק ועוד. יותר ויותר מעשנים – והבה נקווה כי ביניהם גם מתבגרים מעשנים – נוטשים את הסיגריות ועוברים לתחליפים האלה. התחליפים אף הופכים לזמינים ופופולריים יותר בקרב אנשים שכלל אינם מעשנים, הרוצים לעשן אבל בצורה בריאה ונוחה יותר. כיום תוכלו למצוא את אחד מהפתרונות הללו באתרי האינטרנט, או בחנויות העישון ברחבי הארץ.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

דרכי טיפול באבנים בכליות

אבנים בכליות עשויות להיות קטנות ולעזוב את הגוף דרך דרכי השתן, מבלי לייצר תסמינים. אבל במקרים רבים, הן גדלות, ועלולות לגרום לכאבים

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן