טיפים לשיפור חיי המין

תוכן עניינים

מכירים את זה שבהתחלה היחסים הזוגיים שלכם סוערים, מרגשים, מלאי תשוקה וככה גם חיי המין נראים? ככל שהמערכת הזוגית מתקדמת, השגרה נוטה להשתלט עלינו ואנחנו מוצאים את עצמנו פחות ופחות מתרגשים. אז אם גם אתם מחפשים קשר זוגי ארוך טווח ולא מעוניינים להחליף כל שני וחמישי את בן או בת הזוג, הנה 5 טיפים לשיפור חיי המין.

 

נטרלו אלמנטים של לחץ בחדר המיטות

סטרס ולחץ הם ”המחלות המדבקות“ של סקס בריא וטוב. לחץ יכול לגרום להיווצרות בעיות האון הגברי והוא פשוט לא תורם שום דבר לחלל האינטימי והרומנטי הזה. לכן, לפני שאתם נכנסים לפעילות מינית, נטרלו גורמים שיכולים לגרום ללחץ כמו שעון, טלפון סלולארי, ילדים שעדיין לא נרדמו כמו שצריך וכדומה. הכניסו אלמנטים מרגיעים כמו שמנים ארומטיים, מוסיקה ונרות.

 

תחדשו ותפתיעו את הצד השני

אלמנט ההפתעה תורם רבות לחידוש הריגוש ולשמירה על הרומנטיקה. גם אם קצת קשה לכם לפרוץ את המחסום הזה, אם תלמדו להפתיע את הצד השני ולנסות לפתוח אותה או אותה לדברים חדשים, שם המפתח לגיוון וסקס בריא וטוב.

הקדישו זמן למאורע

אנחנו חיים בעולם מודרני, עמוס במשימות ונמצאים לא מעט שעות בעבודה וגם חלקנו מאוד לחוצים ולפעמים עצבניים כתוצאה מכך. יחד עם זאת, חשוב שחיי המין שלכם לא יהיו קשורים לאותם חיים עמוסים ולכן שווה להשקיע ולפנות זמן מיוחד במיוחד בשביל זה.

 

ערב רומנטי

במקום להתחיל ולסיים עם משהו שכביכול צריך להשקיע בו הכי הרבה תשומת לב, תכננו עבור בן או בת הזוג ערב רומנטי אמיתי. הערב יכול להתחיל בארוחה עם יין או בעיסוי מפנק. כל דבר שיראה אהבה וימחיש כמה אכפת לכם אחד מהשני.

 

ספרו אחד לשני מה אתם אוהבים

אחד הטיפים לשיפור חיי המין החשוב ביותר הוא תקשורת טובה. התקשורת היא הבסיס לחיי מין בריאים, יצירתיים ומספקים. פשוט ספרו אחד לשני מה אתם אוהבים, מה פחות, מה עושה לכם את זה ומה פחות ותראו איך עצם העובדה שאתם מדברים, הסקס הופך טוב יותר ומספק יותר.

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

חופשה זוגית רומנטית

זוגות שמחפשים חופשה זוגית רומנטית עושים את זה כדי להתנתק מהשגרה, לנוח, לראות קצת תפאורה אחרת ולהתמלא בכוחות ואנרגיות שעוזרים מאד לאחר

רגשות שליליים

יש לא מעט סיבות או נסיבות אשר בגינן אדם זה או אחר עלול להרגיש רגשות שליליים. יתכן ויהיה מדובר בתקופה קצרה וחולפת

עבירות אלימות במשפחה

עבירות אלימות במשפחה נחשבות לחמורות במיוחד בתחום המשפט הפלילי בישראל וכמובן שגם מבחינה חברתית ומשפחתית. יש דרגות חומרה שונות לאלימות ויש השלכות

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן