ראומטולוג ילדים – מומחה לדלקות פרקים וכאבי שלד

תוכן עניינים

ראמטולוג ילדים הוא רופא מומחה שתפקידו לאבחן ולטפל במגוון של בעיות ומחלות רפואיות אצל ילדים בהיבט השלד. מדובר במחלות עם תגובה דלקתית קשה כמו דלקות מפרקים, מחלות ברקמות החיבור ביניהן לופוס, שיוגרן, סקלרודמה מערכתית, כאבי שלד, כאבי גדילה, תסמונות גמישות יתר, כאבי ברכיים ועוד. הכירו את עבודתו של גיל אמריליו, ראומטולוג ילדים ותיק.

 

ראמטולוג ילדים מוביל בישראל – גיל אמריליו

פרופסור גיל אמריליו הוא בוגר של בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב, סיים את ההתמחות שלו בבית החולים דנה – איכילוב שבתל אביב ובוגר התמחות בראומטולוגית ילדים באוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג‘לס. כיום, פרופסור אמריליו הוא רופא בכיר בבית החולים שניידר המטפל בעשרות ילדים בשבוע הן בהיבט האמבולטורי והן בהיבט הייעוצי. במהלך השני, הוא פרסם מחקרים רבים שהופיעו בעיתונים המובילים בעולם ואף זכה בכמה פרסים על עבודתו.

 

איך בוחרים ראומטולוג ילדים?

בחירת רופא מומחה איננה עניין של מה בכך וכאשר מדובר ביקר לנו מכל, הילדים שלנו, התהליך הופך מורכב ומערב רגשות רבים. אמנם לא תמיד אנו נמצאים במקום של בחירה, משום שפעמים רבות המצב הרפואי או המחלה מפגישים אותנו עם מומחה כזה או אחר, אך חשוב לדעת שיש לנו את הזכות לבחור גם בשלבים היותר מתקדמים של הטיפול.

בראש ובראשונה, בהיותנו בוחרים ראומטולוג ילדים עלינו לפנות לפן המקצועי הכולל ידע עשיר, יכולת לזהות ולאבחן מחלות בצורה ממוקדת, יעילה ומהירה תוך התאמת טיפול מתאים. במקביל, עלינו להתייחס לפן האנושי והרגשי, לבחור ברופא קשוב, מכיל, אמפתי שידע מצד אחד להסביר לנו את המצב בצורה פרקטית ושקופה, נותן לנו מענה על כל השאלות בצורה ממוקדת וברורה אך מצד שני יחדיר בנו זרעים של אופטימיות ותקווה, בעיקר במקרים קשים, נדירים ולא פשוטים להכלה. השילוב בין מקצועיות, ידע, ניסיון ואנושיות יסייעו לנו להתמודד ולהמשיך הלאה במטרה למציאת טיפול מתאים ואף ריפוי.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

פגיעה במערכת העצבים

מערכת העצבים היא אחת מהמערכות החשובות ביותר בגוף האדם ויש לה ממשקים עם כל האיברים הפנימיים כמעט. היא חולשת על פני כל

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן