סגולות המרפא של קנאביס רפואי

תוכן עניינים

הוא נחשב לאחד מנושאי השיחה הפופולאריים בשנים האחרונות ולא בכדי. לצמח הקנאביס הרפואי המכיל כמה רכיבים פעילים יש קשת רחבה של יתרונות וסגולות רפואיים, המסייעים בשיפור איכות החיים של חולים במחלות שונות ואנשים הסובלים מכאבים כרוניים או בעיות נפשיות.

סגולות מרפא של הצמח קנאביס רפואי

נתנאל (נתי) דוידי, מומחה בתחום, ממליץ על צמח זה כיוון שהוא:

  1. יעיל נגד בחילות: קנאביס עוזר באופן ניכר לאנשים הסובלים ממחלת הסרטן ועוברים טיפולי כימותרפיה המעודדים בחילות. נמצא במחקרים כי הוא יעיל גם במצבים של תסמונת קדם וסתית ואנורקסיה.
  2. מסייע לטיפול בכאבים כרוניים: לנפגעי טראומה, אנשים הסובלים מכאבים מכל מיני סוגים, צמח הקנאביס יעיל בטיפול בכאב ואף משכך אותו בצורה משמעותית. בנוסף, לקנאביס יש השפעות רגשיות התורמות להפחתת תחושת דיכאון וחרדה אשר נוצרות כתוצאה מהכאב.
  3. מגביר את התיאבון: חולים רבים סובלים מחוסר תיאבון ומפחתים ירידה דרסטית במשקל גופם. החומר הפעיל THC, אותו מכיל הצמח, מעורר קולטנים במוח שאחראים על חוש הריח שלנו. אז, למעשה, הרעב מתעורר.
  4. תורם להפחתת סטרס, חרדה ובעיות שינה: מסייע להירדם בקלות, תורם לשיפור מצב הרוח ומקל מאוד לאנשים הסובלים מפוסט טראומה, תעוקת שינה וסיוטים.
  5. מסייע במניעת התקפי אפילפסיה: זנים המכילים כמות גבוהה של CBD מסייעים לחולה לשלוט בהתקף ואף מפחיתים את התדירות והעוצמה שלהם.
  6. יעיל לטיפול בגלאוקומה: מחלה המאופיינת בלחץ תוך עיני שיכולה להוביל לאובדן הראייה. בעת עישון הצמח, יורד באופן משמעותי הלחץ התוך עיני. במקרים כאלו, הוכח כי קנאביס מונע עיוורון.
  7. מסייע במניעת אלצהיימר: ה- THC הוא המרכיב הפסיכואקטיבי הפעיל בצמח. מרכיב זה מאט את תהליך ההתפתחות של המחלה. איך? על ידי דיכוי התפתחותם של לוחות עמילואיד, המובילים להרס של תאי המוח ומעודדים את המחלה.
  8. יעיל במניעת התפשטות מחלת הסרטן: זאת על ידי דיכוי גן בשם 1d-1. גן זה מאיץ את תהליך התפשטות המחלה.

 

לכן, מסתבר כי שימוש בקנאביס הוא עישון בריא ומועיל יותר משחשבנו.

קנאביס רפואי

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הנקראים ביותר

וופורייזר מומלץ איך בוחרים נכון?

התחום של אביזרים ומוצרים כאלטרנטיבות לעישון סיגריות הולך ומעשיר את עצמו ממש מדי יום. אנשים מבינים את הנזקים הבריאותיים שיש בעישון סיגריות

מציאות מדומה ברפואה – מה חדש בתחום?

טכנולוגיות חדשות כל הזמן מומצאות ונכנסות לפעולה במגוון רחב מתחומי החיים ובעיקר ברפואה. יש הרבה מאד פרוצדורות וטיפולים קשים שהטכנולוגיות החדשות יכולות

טיפול טבעי בהפרעת קשב וריכוז

בין עם הילד שלכם סובל מהפרעת קשב המשלבת היפרקאקטיביות ובין אם לא, ממחקרים עולה כי הגורם המרכזי להיווצרות הפרעות קשב וריכוז הוא

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן