נמצאה תרופה למיגרנה

תוכן עניינים

תרופה למיגרנה – ללא תופעות לוואי

סובלים ממיגרנה שחוזרת על עצמה שוב ושוב? מיואשים מכל הפתרונות? מחפשים תרופה למיגרנה שבאמת עוזרת? על בוטוקס למיגרנה שמעתם?

 

נתחיל מהבסיס, מה זה בכלל בוטוקס?

הבוטוקס הוא רעלן אשר ידוע ביכולת שלו לפעול על מערכת העצבים. הרעלן הזה מופרש מחיידק בשם Clostridium botulinum. אחת התכונות שלו היא בכך שהוא משתק את השרירים ולכן גם עושים בו שימוש בתחום הרפואה האסתטית במטרה לטשטש מראה של קמטים וקמטוטים. בבוטוקס עושים שימוש לעוד סוגים של מצבים רפואיים כמו הזעת יתר למשל.

בוטוקס למיגרנה

אז מה הקשר בין בוטוקס למיגרנה?

ברגע שמזריקים את חומר הבוטוקס באזור הרכות, הצוואר, הקרקפת והמצח הגוף מגיב לחומר בהתכווצות אוטומטית של השרירים בכלי הדם בבסיס המוח.

 

תוך משהו כמו שבוע החומר מתחיל להשפיע מה שמוביל לפחות מיגרנות וגם כאשר הן מופיעות העוצמה שלהן יורדת פלאים. למעשה, כתוצאה מהתכווצות השרירים נוצרת חסימה של הפרשת חומר הנקרא אצטילכולין המופרש על ידי העצבים. התכווצות השריר נחלשת וכך כאב הראש נעלם בהדרגה. חשוב לשמר את הטיפול אחת לכמה חודשים במטרה לשמר את ההשפעה שלו. התהליך מתבצע ללא הרדמה כאשר המטופלים מעידים על חוסר נוחות זמנית. בכל אזור קיימות נקודת הזרקה מוסכמות. חלק מהמטופלים סובלים מתסמינים כמו כאבי ראש וכאבים באזור ההזרקה, אודם ונפיחות אשר חולפים אחרי מספר ימים.

 

מהם יתרונות הטיפול?

  1. מאושר על ידי משרד הבריאות ומנהל התרופות האמריקאי
  2. תוך מספר חודשים מרגישים שינוי משמעותי ויש אנשים שאפילו מדווחים על כך שלא סבלו יותר ממיגרנות לאחר הטיפול
  3. טיפול מהיר שמאפשר לחזור לשגרה תוך זמן קצר

 

אז אם אתם סובלים ממיגרנות שחוזרות על עצמן שוב ושוב ומחפשים טיפול לכאב ראש, ניסיתם אינספור פתרונות ותרופות למיגרנה, יכול מאוד להיות שהבוטוקס יכול לשים סוף לכאבים ולסבל שלכם.

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן