טיפול מיינדפולנס – מהו ואיך הוא יכול לעזור?

תוכן עניינים

בשנים האחרונות אפשר לשים לב שטיפולי מיינדפולנס החלו להיות נפוצים ופופולריים מאד בקרב חלק נכבד מאד באוכלוסייה. עם הזמן יותר ויותר אנשים מבינים שמדובר בשיטת טיפול מוצלחת ויעילה בשלל מצבים או סיטואציות והם יכולים להיעזר בעקרונות שלה על מנת לפתור משברים שהם חווים או קשיים כאלה ואחרים שהם נתקלים בהם במהלך חייהם. יתרה מכך – כיום אפשר למצוא גם טיפול מיינדפולנס שמתאימים לילדים ומסייעים להם רבות במקרה של בעיה רגשית , בהעלאת המודעות העצמית ואיתה את הביטחון האישי והשקט הנפשי. הטיפולים מבוססים על התבוננות עצמית והקשבה עמוקה של כל אחד לעצמו. למציאת הטוב שבו, שאמירה בקול רם של התכונות החיוביות שיש בו וכל זאת תוך כדי תרגולי נשימה נכונה שמביאה איתה שלווה, רוגע ושקט פנימי. בעידן החיים האינטנסיביים ומרוץ החיים שנוכח בכל מקום – יש חשיבות לעצירה, לנשימה ולשימת לב לפרטים הקטנים בנפשו של כל אדם.

לבחור מטפל מתאים לטיפול מיינדפולנס 

כאשר ההיצע גבוה – כך גם הביקוש וכיום אפשר למצוא לא מעט מטפלים גם בתחום זה שנחשב ליחסית חדש ועדכני. בחירה של המטפל מבוססת על קבלת המלצות ממי שכבר חווה תהליך של טיפול מיינדפולנס, על התרשמות מהניסיון של המטפל שעל הפרק וכמובן מתחושות טובות וחיוביות שהוא משרה בקרב המטופל הפוטנציאלי שלו. אפשר גם להצטרף לטיפולים קבוצתיים שמבוססים על תרגולי נשימות עמוקות ועל שיתוף של חוויות מעצימות עם חברי הקבוצה האחרים או לבחור בכיוון של טיפולים פרטניים שבהם קל יותר לשתף ולנקות את הגוף והנפש גם מבפנים. מטפל טוב ומנוסה יידע להבין בדיוק מה קורה בפנימיותו של כל אחד מהמטופלים שלו ויידע איך לסייע לו.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

דרכי טיפול באבנים בכליות

אבנים בכליות עשויות להיות קטנות ולעזוב את הגוף דרך דרכי השתן, מבלי לייצר תסמינים. אבל במקרים רבים, הן גדלות, ועלולות לגרום לכאבים

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן