ננו נייף לערמונית – ניתוח זעיר ויעיל

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כל מה שרציתם לדעת ננו נייף לערמונית

כל אורולוג מומחה מכיר את זה מקרוב – סרטן הערמונית נחשב לאחד הגידולים הסרטניים הנפוצים ביותר בקרב גברים. הטיפול בסרטן הערמונית, כמו חלק גדול מהטיפולים בגידולי הסרטן השונים, לעיתים קרובות דורש התערבות פולשנית על מנת להסיר את הגידול או הערמונית כולה. הכירו את הליך ננו נייף לערמונית.

 

מה זה נאנו נייף?

טכנולגיית נאנו נייף נחשבת לניתוח זעיר והינה טכנולוגיה חדשה בתחום הניתוחים כאשר למעשה מוחדרת בתהליך מחט זעירה אשר מעבירה לגידול פולסים חשמליים אשר עוזרים להמית את תאי הגידול בתהליך טבעי של הגוף. לטכנולוגיית הנאנו נייף יתרונות רבים כאשר הבולטים שבהם הם העובדה שהניתוח באמצעות טכנולוגיית הנאנו נייף הרבה יותר פשוט מהניתוח הרגיל של הסרת גידול.

בנוסף, עצם העובדה שהניתוח הוא פחות פולשני, ההחלמה ממנו הרבה יותר מהירה וברוב המקרים נראה את המטופל משתחרר מבית החולים יום לאחר הניתוח. טכנולגיית הנאנו נייף גורמת אך ורק לנזק מינורי לרקמות בריאות שנמצאות סביב הגידול עצמו ולכן איברים שהיה קשה מאוד לנתח עד היום, ניתן לנתח בקלות ולהסיר מהם את הגידול בבטחה ביחס לניתוחים המסורתיים.

איך הליך ננו נייף לערמונית מתבצע?

הניתוח באמצעות הנאנו נייף מבוצע כמו כל ניתוח אחר בהרדמה מלאה ותוך מעקב צמוד של אולטראסאונד. אורך הניתוח הוא כשעתיים וכיום ניתן למצוא יותר ויותר רופאים בישראל אשר מנתחים חולים באמצעות טכנולוגיה זו. הטכנולוגיה מתאימה מאוד לטיפול בחולי סרטן הערמונית היות והשיטה יעילה לטיפול בגידולים סרטניים קטנים יחסית בגודל של בין שלושה לחמישה סנטימרים תודות לדיוק של הניתוח הזעיר.

 

בישראל ניתן לעבור טיפול להסרת גידול בסרטן הערמונית במרכז רפואיים פרטיים הפזורים ברחבי הארץ, שם פרופסורים בכירים מנתחים את החולים שלהם באמצעות שיטה זו – ננו נייף לערמונית, שנחשבת ליעילה, בטוחה והרבה פחות פולשנית משיטות אחרות לטיפול באותו סוג של סרטן.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר