בעיות באון הגברי – למה זה קורה לכם?

תוכן עניינים

קיים מגוון רחב של בעיות באון הגברי, אשר בא לידי ביטוי בדרכים שונות – שפיכה מוקדמת, קשיים בהגעה לזקפה עד חוסר מסוגלות מוחלט, או זקפה קצרת טווח באופן שאינו מאפשר קיום יחסי מין תקינים. אז איך אפשר למנוע בעיות אין אונות אצל גברים ואיך מטפלים במי שכבר סובל מהבעיה?

 

איך מונעים בעיות באון הגברי?

בעיות באון הגברי ניתנות למניעה לעיתים, אם אתם שומרים על הבריאות שלכם ונמנעים מכל מה שעשוי לפגוע בתפקוד המיני שלכם, אבל יש לבעיות זקפה או מצב של שפיכה מוקדמת סיבות שונות, שלא את כולן אפשר למנוע:

  • הפרעות בזרימת הדם – יכולות להתרחש בגלל ניתוח בכלי הדם, שפוגע בזרימת הדם לאיבר המין, או בגלל טרשת עורקים, או בעיות אחרות.
  • בעיה עצבית – יכולה להתרחש בגלל חבלה מקומית, סוכרת, טרשת נפוצה, שבץ ומחלות של עמוד השדרה התחתון.
  • שימוש בתרופות ליתר לחץ דם, תרופות פסיכיאטריות, סמים ואלכוהול.
  • חוסר איזון הורמונלי
  • מתח נפשי ממושך, דיכאון, בעיות בעבודה, בעיות בזוגיות, פחד מאינטימיות ועוד.
  • תזונה לקויה – מי שלא אוכל מספיק ויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים עשוי לסבול בהמשך מבעיות בתפקוד המיני.
  • עישון – פוגע באיזון הורמונלי ובזרימת הדם

 

איך מטפלים בזה?

הקושי הנלווה לבעיות באון הגברי, הביא ליצירתם של אינספור פתרונות, חלקם יעילים יותר וחלקם פחות, שמטרתם להשפיע לטובה על יכולתו של הגבר להגיע לזקפה ועל יכולתו לשמור על זקפה ממושכת, ללא שפיכה מוקדמת.

בין הפתרונות הללו אפשר למצוא נטילת תרופות מרשם שונות, אשר מצריכות מרשם רופא וניתן לקנות אותן רק בבית המרקחת. אבל אפשר למצוא גם תרופות, או תכשירים טבעיים, ממקור צמחי, אותן אפשר לרכוש ללא מרשם רופא, באתרי אינטרנט ייעודיים (אל תשכחו לחפש אישור של משרד הבריאות) ובבתי המרקחת.

בזכות תהליך רכישה פשוט, ביטול הצורך במרשם והאפשרות לרכוש את המוצר באופן דיסקרטי לחלוטין, הפכו התכשירים הטבעיים לפתרון מוביל בתחום, המאפשר לאינספור גברים ליהנות מחזרה מלאה לחיי מין תקינים, ללא חשיפה מיותרת, ללא כאבים וללא תופעות לוואי מסוכנות.

מה אם הטיפול בכדורים לא עוזר?

כאשר טיפול תרופתי אינו מצליח לפתור את הבעיה, עדיין כדאי לנסות שיטות נוספות לטיפול, כדי לפתור בעיות באון הגברי. טיפול כזה עשוי להיות הזרקה ישירה של חומרים ייעודיים אל איבר המין. גברים רבים נרתעים מהטיפול, אך יש לו יעילות מוכחת, גם כאשר טיפול תרופתי קונבנציונלי אינו מצליח לסייע.

מלבד זריקות, יש גם טיפולים כירורגיים, או טיפול באמצעות משאבת ואקום, אותה ניתן לרכוש לצורך שימוש ביתי. יחד עם זאת, הפעלת המכשיר נחשבת מעט מסורבלת והתוצאה נחשבת פחות איכותית מזו שניתן להשיג באמצעות תרופות. גם טיפול בגלי הלם הוא אופציה יעילה, אם כי עדיין מדובר על פיתוח ניסיוני.

לבסוף, אם אף טיפול אחר לא הצליח להשיג את התוצאה המיוחלת, ניתן לבחון את האפשרות לעבור ניתוח השתלה, במהלכו מחדירים שתל מתקדם לתוך הפין. השתל מעניק לפין נוקשות מספקת לקיום יחסי מין, אם כי נדרש מעט תרגול לצורך השלמת הפעילות המינית.

 

לסיכום

קיים מגוון רחב של גורמים לבעיות באון הגברי. חלק מהן ניתן למניעה, כמו עישון, שתיית אלכוהול, שימוש בסמים וכן הלאה. גורמים אחרים, כמו מחלות שונות, נטילת תרופות מצילות חיים ועוד – אינם ניתנים לשליטה ולכן, חשוב לסקור את כל האפשרויות המתאימות והבריאות ביותר לטיפול במצב של אין אונות, או שפיכה מוקדמת, כדי לבחור את הטיפול המתאים לכם ביותר.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הנקראים ביותר

טיפול טבעי בהפרעת קשב וריכוז

בין עם הילד שלכם סובל מהפרעת קשב המשלבת היפרקאקטיביות ובין אם לא, ממחקרים עולה כי הגורם המרכזי להיווצרות הפרעות קשב וריכוז הוא

עישון קנאביס – כל מה שלא ידעתם

אחד הצמחים הנחקרים ביותר בעולם הן בתחום הרפואי והן בתחומים אחרים כמו התמכרות, השפעות קוגנטיביות ועוד הוא הקנאביס. רוב האנשים יודעים כי

מים מינרלים או מי ברז? 

מים הם החיים. בלי מים אנחנו לא יכולים לחיות ולמעשה רוב הגוף שלנו מורכב ממים. בעשור האחרון חלה עלייה של ממש במודעות

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן