טיפול בביישנות? אפשרי ואפילו קל

תוכן עניינים

טיפול בביישנות באמצעות פרחי באך

הילד שלכם ביישן? נרתע מלגשת לאנשים שהם לא אבא או אמא? חושש בכל פעם שיש שינוי ולו הקטן ביותר? טיפול בביישנות זה משהו שאולי שווה לכם לשקול.

 

טיפול בביישנות – למה הילד שלי ביישן?

הרי כל אחד ואחת מאיתנו נולד עם טמפרמנט מולד ויש ילדים שנולדים יותר ביישנים. אותם ילדים הרבה פעמים חווים קושי בוויסות ולכן הם חשים יותר קושי עם אנשים אחרים. במקביל, אנחנו כהורים מהווים מודל מרכזי ומשמעותי עבור הילדים שלנו לאיך להתנהג ואילו מיומנויות הם אמורים לפתח כדי ”לשרוד“ בחיים האלה ולהרגיש טוב בכל מקום אליו הם ילכו. ברגע שאנחנו מפגינים או מרגישים איזהשהו חוסר נוחות עם זרים או שאנחנו מרגישים קושי לדבר, הילדים בעצם רואים אותנו ומה לעשות, מחקים אותנו. זה טבעו של העולם.

אם ביישנות היא תכונה מולדת, למה בכלל לשנות אותה?

כאשר מדובר בתכונה מולדת, לפעמים הרבה פעמים עדיף לקבל את התכונה הזו ולאפשר אותה במרחב. יחד עם זאת, בעידן שבו אנו חיים אם עדיין יש קשיים חברתיים שאינם מתמתנים עם הזמן, זה בעצם יוצר קשיים יותר גדולים בבגרות. לפעמים זה גורם להתפתחות של חרדה חברתית, לפעמים הוא ”מרוויח“ משהו מהביישנות הזו, כלומר אנחנו מרחמים עליו ולכן אם אנחנו רואים כי הביישנות פוגעת בערך העצמי של הילד שלנו, שווה לבחור בטיפול בביישנות.

 

טיפול בביישנות בעזרת פרחי באך טבעי

טיפול בפרחי באך – פרחי באך הם בעצם 38 תמציות טבעיות ומרוכזות העשויות מפרחים ייחודיים. שילוב שלהם בפורמולה המותאמת באופן אישי לכל ילד או אפילו מבוגר מסייעת לאזן את נפשו של הילד ותורמת לחיזוק הדימוי והביטחון העצמי שלו. טיפול בביישנות בעזרת פרחי באך מביא המון יתרונות ובעיקר מסייע לילד להתמודד עם מגוון של מצבים חברתיים ודברים נוספים הנלווים לאותה ביישנות.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן