המתבגר התחיל לעשן? כך תפעלו

תוכן עניינים

בני נוער רבים מתחילים לעשן כיום בגיל צעיר מאוד כאשר הדבר נובע בעיקר מלחץ חברתי של ילדים אחרים שרוצים להיתפס בקרב חבריהם בתור ילדים בוגרים יותר ולכן מתחילים לעשן. אנחנו ההורים לעיתים תופסים את התופעה הזו בזמן אך לעיתים לוקח לנו זמן עד שאנחנו רואים שהילדים שלנו התחילו לעשן ואז פונים לפתרון הבעיה. את הבעיה הזו לעיתים ניתן לפתור בהפסקת העישון מיד אך לעיתים מסתבר כי מתבגרים מעשנים מספר שנים קודם לכן וכעת לא פשוט עבורם עניין הגמילה מסיגריות.

 

מה עושים עם מתבגרים מעשנים?

הניקוטין הוא החומר שדואג למכר את המשתמש לסיגריה ולכן הומצאו מוצרים שונים של טבק ללא ניקוטין כמו כדוריות טבק שמוצצים בפה למשל, מסטיקים ללא ניקוטין או מוצרי עישון אחרים שגם הם ללא ניקוטין. כך למעשה בצורה הדרגתית נוכל להיגמל מהסיגריות כחלק מתהליך בריא שיאפשר לנו להיגמל מהם באמת. במידה וננסה לאחר הרבה שנים של עישון להיגמל במכה אחת, ייתכן ונצליח לתקופה קצרה אך במידה ויקרה משהו שיערער אותנו מעט אנו יכולים לחזור לעשן באותה המהירות שבה הפסקנו. לכן, יש חשיבות גדולה מאוד לתהליך נכון של הפסקת עישון שחלק ממנו כדי לשלב צריכת טבק ללא ניקוטין.

למי מתאימים מוצרי טבק ללא ניקוטין?

המוצרים הללו מתאימים למעשה לכל אחד שרוצה להפסיק לעשן בצורה של תהליך הדרגתי ונכון, על מנת להיגמל מכל החומרים הרעילים שיש בסיגריות כמו הניקוטין והעטרן למשל. לכן, גם אם ילדיכם התחיל לעשן בגיל צעיר וכעת קשה לו להיגמל למרות שהוא ממש רוצה בכך וכל מאורע קטן שקורה בחיים שלו מחזיר אותו לצרוך סיגריות ייתכן וטבק ללא ניקוטין הוא הפתרון האולטימטיבי עבורו כדי שיוכל להיגמל מהסיגריות אחת ולתמיד. גם צמחי באך או צמחי מרפא אחרים יכולים לסייע בתהליך הגמילה.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

תסמינים שמחייבים בדיקת עיניים

מערכת הראייה הינה מורכבת מאוד והעיניים שלנו נחשבות לאיבר סופר רגיש. בשונה מאיברים אחרים בגוף, כאן יש חשיבות מאוד גבוהה לאבחון מוקדם

מהם המים הכי בריאים לשתיה?

בעשור האחרון חלה עליה גבוהה בנוגע לחשיבות לגבי שמירה על הבריאות שלנו. עוד ועוד ישראלים הצטרפו למעגל הכושר ואימצו לעצמם סוג של

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן