איך נשים משלבות היום בין עבודה למשפחה וילדים?

תוכן עניינים

גידול ילדים הוא ללא ספק בין האתגרים הגדולים שאנו ניצבים מולם במהלך החיים שלנו. אמהות וההורות דורשת מאיתנו המון הן בהיבט הפיזי והן בהיבט המנטלי. אתגר גדול עוד יותר הוא השילוב בין משפחה וילדים לשמירה על קריירה או הרצון להתפתח מבחינה מקצועי בטח בתור אישה ואמא. אז איך עושים את זה?

 

איזון בין משפחה וילדים לבין מטלות החיים זה סוד הקסם

  • לעבוד מהבית נשים רבות גילו במהלך תקופת הקורונה כמה עבודה מהבית מאפשרת לנו לתמרן בין משפחה וילדים ל בין עבודה וכל המשימות שיש לנו לעשות. הרגשנו את זה בעיקר בין הסגרים כשהילדים חזרו למסגרות והעבודה מהבית נמשכה. יש היום לא מעט משרות לאמהות ונשים שמאפשרות לנו לתפעל את כל המעגל הזה שנקרא משפחה וקריירה בצורה טובה ויעילה.
  • מינונים נכונים אחת הדרכים לשמור על איזון מבלי לוותר על עצמנו בהיבט המקצועי הוא פשוט למנן. מה זה אומר? זה אומר לבקש במידת האפשר מהבוס לצאת פעמיים בשבוע קצת יותר מוקדם כדי לאסוף את הילדים או להגיע מאוחר יותר לעבודה בבוקר כדי להספיק לעשות סידורים ודברים שקשורים לבית. מחקרים מראים כי התפוקה שלנו לא מושפעת מכמות הזמן שיש לנו, אלא להיפך. ככל שיש לנו פחות זמן, אנחנו הופכים יעילים יותר. בטח כשמדובר בנשים שהן פלא למולטיטסקטינג.
  • עזרה, כל עזרה במידה ואפשר לבקש עזרה או אפילו לקנות אותה, הרי זה מבורך. עזרה בכביסה, בבישולים, בקניות, כדי שאת תהיי יותר פנויה לילדים ולעבודה עצמה מבורכת. גם בייביסיטר 1-2 בשבוע איננה מילה גסה, אלא להיפך. תחשבי מה את מאפשרת לילד או לילדים שלך ללמוד כשאת מביאה בייביסיטרית חביבה ונעימה לצד איזה מסרים טובים את מעבירה להם. לאמא יש חיים, יש לה עבודה שממנה היא מסופקת והנה לכם יש הזדמנות ללמוד מעוד מישהי דברים חדשים. סמכי עלינו שכל זה יחסוך לילדים לא מעט בעיות כמו בעיה רגשית, התנהגותית וכו.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הנקראים ביותר

ארכיטקטורה בעולם הבנייה

אחד הנושאים היותר מדוברים בענף הבניה הוא ארכיטקטורה עתידית. אם מנסים לנחש ולהבין לאיזה כיוון האדריכלות של אמצע שנות ה-2000 הולכת, אין

איפה כדאי לקחת משכנתא ב- 2022?

אחת ההחלטות הגורליות בחיינו, בעיקר בהיבט הכלכלי קשורה לתהליך של לקיחת משכנתא. שאלות רבות עולות בהקשר הזה כמו למשל לכמה כסף להתחייב

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן