טיפול בפרחי באך

תוכן עניינים

טיפול בפרחי באך – למי זה מתאים?

טיפול בפרחי באך מסייע במגוון של מצבים, לרבות בעיות פיזיות ופסיכולוגיות מסוגים שונים כגון לחץ וסטרס מוגברים, בעיות שינה, קושי להתרכז, חוסר אנרגיה, חרדות, פחדים משינויים ועוד.

 

הכל התחיל בקליניקה של דוקטור אדוארד באך שטען לפני שנים רבות כי הדרך שבה רופאים חושבים ופועלים שגויה. כלומר, במקום להתרכז במחלה ועל הדרך לרפא אותה, עלינו לשים דגש לאדם עצמו ולהתאים את הטיפול לאופי ולמחשבות שלו אשר משפיעות באופן ישיר על מצבו הפיזי.

 

דוקטור באך טעם כי כל אדם אשר חולה במחלה מביא אותה לידי ביטוי בפן הפיזי אשר מתנגש עם הפן הפנימי ומביא לכל מיני התנהגויות. על פי באך, קיים קשר ישיר בין תסמינים פיזיים לנפש שלנו. כאשר לאדם יש תחונה מסוימת כמו תאווה, אלימות, שנאה או התנשאות זה בא לידי ביטוי בתסמינים שונים. הרעיון הוא לעודד באופן טבעי תכונות נוגדות.

 

אחד היתרונות הבולטים שקיימים בטיפול בפרחי באך הוא בכך שהטיפול מתאים לכל אחד. באך זיקק תמציות מפרחים כאשר לכל תמצית יש את יכולת האיזון שלה.

 

טיפול בפרחי באך מתאים לילדים ומבוגרים כאחד ואפילו לתינוקות. הטיפול מומלץ במיוחד לילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז, מבוגרים וילדים אשר נמצאים במצב של בלבול, חרדה, פחד, דיכאון, אנשים שמתקשים לתקקשר עם הסביבה או פוחדים משינויים.

טיפול בפרחי באך יתרונות

היתרון הראשון הוא בכך שמדובר במאה אחוז טיפול טבעי. התמציות טבעיות לגמרי ולא מכילות כימיקלים או חומרים אשר מובילים להופעה של תסמינים, בשונה מתרופות למשל. בנוסף, הטיפול ממוקד מאוד ומתבצע בהתאמה מושלמת לפי הצרכים של המטופל והמצב הפיזי והרגשי שבו הוא נמצא. יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא ביעילות שלו. אנשים רבים ברחבי העולם כבר ניסו טיפול בפרחי באך והעידו כי חשו שינוי משמעותי תוך זמן קצר.

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן