מעשה מגונה בפומבי

תוכן עניינים

התחום המשפטי של עבירות מין נחשב לרחב ומגוון מאד ויש דקויות בחוק שצריך לשים אליהן לב בצורה מוקפדת וברורה על מנת להבין כל מקרה לגופו. העוד מעשה מגונה מוגדר כמעשה שנועד להביא לכדי סיפוק מיני או גירוי, הרי שמעשה מגונה בפומבי הוא מעשה כזה שמבוצע לנגד עיניהם של אנשים אחרים והדין על כך הוא מאסר. הנחת היסוד היא שמעשה בעל אופי מיני חייב להתבצע בצורה אינטימית ודיסקרטית ולכן אסור לבצע אותו בשום מקום שבו אדם אחר עלול להיות חשוף אליו. עצם היותו מגונה נובע מהיותו מבוסס על כפייה, ניצול סמכות או מרות ועוד.

 

מה עושים כאשר נחשפים למעשה מגונה שבוצע בצורה פומבית?

אנשים יכולים למצוא את עצמם חשופים למעשים מגונים של אחרים ובהחלט לא יחושו נוח לנוכח מעשים אלה. גם ילדים עלולים להיות חשופים למעשים מגונים ולכן חשוב מאד לדעת מה צריך לעשות. במידה ולא יודעים או לא בטוחים מה בדיוק קרה אפשר וכדאי להתייעץ עם עורך דין עבירות מין שיבחן בדיוק את שאירע וימליץ על דרך ההתנהלות והפעולה הטובה ביותר במקרה שעל הפרק. ייתכן ויהיה מספיק רק לקבל ייעוץ והכוונה בנוגע למקרה וייתכן גם שיהיה מדובר בתביעה שתוגש ובייצוג מלא שירצו הלקוחות מאותו עורך דין. ההתנהלות תיקבע ביחד ביניהם.

 

 

החשיבות של מרחב ציבורי בטוח לכל אדם

הנושא של עבירות מין יכול להיות חמור במיוחד ויש בו פוטנציאל לפגיעה ממשית במי שנחשף למעשים מגונים, בין אם הם מבוצעים בפומבי ובין אם מדובר בחדרי חדרים. המחוקק מנסה ככל יכולתו להגן על אנשים, בעיקר על חסרי ישע שמעשים מגונים עלולים להיכפות עליהם ולכן בכל מקרה של חשד למעשה מגונה שבוצע חשוב לקבל ייעוץ משפטי ממי שבקיא בתחום ומכיר אותו היטב. רק בדרך זו אפשר להיות בטוחים שאכן המרחב הציבורי המדובר בטוח ולא יבוצעו בו מעשים שהחוק לא מתיר לבצע. עורך דין שמתמחה בתחום של עבירות מין הוא הכתובת הנכונה.

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן