הובלה עם מנוף – מתי זה דרוש? ומהם היתרונות? 

תוכן עניינים

כולנו מכירים את השגרה של העברת דירות, אבל כמה התנסו כבר בשירותי הובלה עם מנוף? פעמים רבות, העברת תכולת דירה היא דבר שגרתי למדי. מגיעים המובילים, מתחילים לסחוב את המקרר דרך חדר המדרגות, מגיעים למעלית ו.. היא קטנה מדי בכדי לתמרן בנוחות עם המקרר הגדול. חדר המדרגות? אתם בקומה גבוהה למדי וחדר המדרגות צר. זה הולך להיות "סיפור". אלא אם, תזמינו שירותי מנוף הובלות. שימוש במנוף הובלות הוא אפשרות וותיקה וחשובה, אם כי היא לא נדרשת תמיד. היכן שמשתמשים בה, מתקבל ייעול של תהליך ההובלה בדרכים רבות. מתי עוד דרוש מנוף הובלות?  מה כרוך בהזמנת שרות מיוחד כזה? ואילו נקודות וטיפים, חשוב לקחת בחשבון לגבי שימוש במנוף הובלות? 

 

מתי דרושה הובלה עם מנוף?

מנוף הובלות עשוי להידרש, בעיקר במקרים הבאים: 

  • כשיש מגבלות בדרכי ההובלה הרגילות – לעתים חדר המדרגות צר מדי, המעלית קטנה מדי או שישנו מכשול או סיבוך אחרי שמפריע לכך. 
  • בקומות גבוהות – אם המעלית לא מתאימה להעברת חפצים מסוימים, ככל שהקומה יותר גבוהה, כך מתאים יותר לפשט את העניינים בעזרת מנוף. מנופי הובלה מגיעים אפילו עד לקומה ה-16. זאת, בהתאם לסוג המנוף. 
  • לשם העברת חפצים גדולים במיוחד – פתרון להעברת חפצים, שלא קל ולעתים בלתי אפשרי להעביר מהדירה לרכב ההובלות בדרכים הרגילות. לפעמים מפתח הדלת לא יהיה מספק וישנם רהיטים או חפצים שאינם ניתנים לפירוק ולכן לא תהיה ברירה אלא להעבירם דרך מפתח המרפסת שבדרך כלל יהיה רחב יותר ממפתח דלת הכניסה.
  • לשם העברת חפצים רגישים – העברה בטוחה של חפצים רגישים כגון אקוואריום גדול במיוחד. גם אם מרוקנים אותו ממים (וזה הנוהג המומלץ), לא תרצו לקחת סיכון בהעברה בחדר המדרגות, מקומה גבוהה. 

הובלה עם מנוף

יתרונות ההובלה עם מנוף 

להובלה בצורה כזו שורת יתרונות חשובים, בהם 

  • מהירות – העברה באמצעות מנוף מתבצעת במהירות רבה מהרגיל. 
  • צמצום נזקים – הובלה עם מנוף היא גם דרך ההובלה הבטוחה ביותר. 
  • נגישות – לא תמיד רכב ההובלה יכול לחנות במקום נוח או שהדרך אליו פנויה. למשל בעיר צפופה במרכז. לכן הובלות בתל אביב למשל, עשויות לדרוש הסתייעות במנוף, שעשוי לפתור זאת באמצעות העברה מכיוון אחר. באמצעות שימוש במנוף יהיה ניתן להכניס רהיטים גדולים יותר, שכן מפתח דלת הוטרינה של המרפסת יהיה רחב יותר מפתח דלת הכניסה, ללא צורך בפירוק, מהסיבה הפשוטה שפעולת הפירוק וההרכבה עשויה להצריך כוח אדם וזמן רב יותר, כך גם העלות תגדל והרהיטים יהיו חשופים יותר לשברים ונזקים עקב הפירוק וההרכבה מחדש.
  • העברת חפצים נוספים – לצד העברת החפצים שסיבכו את העניינים, זמינות מנוף היא הזדמנות להעביר במהירות גם חפצים אחרים. ראשית, חפצים כבדים כמו מכונת כביסה, שאחרת היו מועברים באופן הרגיל. שנית, אוסף הארגזים של החפצים הקטנים, שולחנות, כיסאות וכדומה. היבט זה תורם כמובן גם ליתרון הראשון שציינו – המהירות.  
  • עלות נמוכה יותר – אמנם השכרת משאית מנוף עשויה להיות הוצאה לא קטנה, אך כאשר משווים את עלות משאית המנוף לעלות כוח האדם שידרש בכדי לסחוב חפצים ורהיטים גדולים, נגלה בחלק מהמקרים, שיותר משתלם לשכור משאית מנוף ובכך יהיה ניתן לצמצם את הצורך בכוח האדם.
WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן