תביעות ביטוח – לפני שמגישים כדאי לכם לקרוא את הכתבה הבאה

תוכן עניינים

במציאות של ימינו, רוב האנשים מחזיק ביטוח מסוג מסוים – החל מביטוח חיים, ועד לביטוח בריאות או אפילו ביטוח רכב. במסגרת אותם ביטוחים, כולנו משלמים מדי חודש לחברות הביטוח פרמיות, כך שנוכל להיות רגועים בעת כל תרחיש שכן, במקרים בהם אכן קרה אירוע שבגינו ביטחנו את עצמנו, נוכל לדעת שחברות הביטוח יעמדו לצידנו ויתנו לנו את הפיצויים שמגיעים לנו. אז מה צריך לדעת לפני שמגישים תביעות ביטוח? בכתבה זו תוכלו למצוא כל מה שצריך לדעת.

 

מה חשוב לדעת בתביעות ביטוח

לפני שאתם מחפשים אחר עורך דין שיוכל לסייע לכם עם תביעות ביטוח כפי שתוכלו לעשות בעת ביקור באתר tomerliner.co.il, חשוב לדעת כי במקרים של תביעות ביטוח, עליכם לדווח על המקרה לחברת הביטוח בהקדם האפשרי. למעשה, אתם מחויבים לעשות זאת בהתאם לסעיף 22 לחוק חוזה הביטוח, במסגרתו ההודעה על האירוע הספציפי אמורה להיות מועברת "מיד" עם קרות המקרה. 

 

 

שגיאות שכדאי לכם להימנע מהן

בעת בה אתם ניגשים לקראת מילוי טופס של תביעות ביטוח, קיימות מספר טעויות קריטיות שמהן כדאי לכם להימנע בכל תוקף. ככלל, מומלץ במהלך שלב זה להיעזר בשירותי של עורך דין עם ניסיון מעשי שכן, איש מקצוע כזה עוסק בתחום על בסיס יום יומי ובהתאם לכך, בקיא בו היטב. בעוד כי קבלת ייצוג משפטי בשלבים מוקדמים אלו היא אינה מחייבת, היא בהחלט תוכל לסייע לכם לפשט את התהליך ולהקל עליו, כך שמדובר על החלטה מומלצת לכל הדעות. כמו כן, חשוב מאוד להימנע ממקרים שונים של אי צירוף מסמכים, הרי עליכם לצרף מסמכים רלוונטיים שיגבו את התרחשותו של האירוע הביטוחי שלכם על מנת להוכיח את המקרה. 

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

עיצוב הבית בזול

אנשים רבים חושבים שעיצוב הבית הוא תהליך יקר מאד ובשל כך מוותרים עליו. אי אפשר אפילו להסביר במילים את ההבדל שיכול להתקבל

צילום נדלן

צילום הוא ענף מקצועי וחובבני כאחד וכך כל מי שנמשך לתחום יכול לבחור בדיוק את אופן ההשקעה שלו בצילום. צלמים מקצועיים גם

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן