צמחי באך – במה כל תמצית מטפלת?

תוכן עניינים

אם גם אתם שמעתם על שיטת הטיפול באמצעות צמחי באך, שיטת טיפול הוליסטית אשר פותחה על ידי רופא הומיאופת בשם ד“ר באך, שמצא את הקשר הישיר בין דפוסים באופי ובהתנהגות שלנו להיווצרות של בעיות בריאותיות שונות, כדאי לכם להכיר את התמציות השונות.

תמציות פרחי באך מובילות

  • תמצית AGRIMONY1 – לאנשים המאופיינים כסגורים המסתירים את הכאבים, הרגשות והבעיות שלהם.
  • תמצית ASPEN – לאנשים המחזיקים בפחדים שקשה להסביר אותם במילים, טיפול בחרדה.
  • תמצית BEECH – לאנשים ביקורתיים וחסרי סבלנות לאחרים.
  • תמצית CENTAURY- לאנשים שקשה להם להגיד את המילה לא ומרצים אחרים.
  • תמצית CERATO – לכאלה שקשה להם לבחור ולהגיע להחלטות.
  • תמצית CHERRY PLUM – לאנשים שפוחדים לאבד שליטה, מוגדרים כ“פריק קונטרול“.

 

כמובן שיש עוד מגוון של תמציות המאפיינות דפוסי אופי והתנהגות שונים, ואף כאלו המהוות טיפול טבעי בדיכאון, למשל. השילוב בין הפורמולות הוא זה שעושה את ההבדל ומאפשר לאדם לקלף את השכבות ולאזן בין הגוף הפיזי לנפשי.

צמחי באך – איך זה בעצם עובד?

את הטיפול ניתן לעשות באופן פרטני הן עבור ילדים והן עבור מבוגרים. צמחי באך עוזרים להתמודד עם מצבים כמו שחרור פחדים וחרדות, הפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות, כעסים והתפרצויות זעם, חיזוק הביטחון העצמי, התמודדות עם אבדן או כאב, בעיות פיזיות, התמודדות עם מתחים ולחצים מוגברים, קשיי שינה ועוד. התהליך כולל בתוכו אבחון מעמיק המאפשר להגיע לשורש הבעיה וכך לטפל באמצעות צמחי באך מתאימים.

 

לאחר שעונים על שאלון מעמיק, המטפל או המטפלת אשר עברו הסמכה לטיפול באמצעות צמחי באך מרכיב או מרכיבה פורמולה ייחודית מותאמת אישית למטופל. את הפורמולה נהוג ליטול בין 1-4 פעמים ביום, תלוי בהוראות. התוצאות הן ממש כמו קסם ואין צורך להאמין בשיטה, רק לנסות אותה.

 

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

דרכי טיפול באבנים בכליות

אבנים בכליות עשויות להיות קטנות ולעזוב את הגוף דרך דרכי השתן, מבלי לייצר תסמינים. אבל במקרים רבים, הן גדלות, ועלולות לגרום לכאבים

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן