פרחי בך – בוחרים לטפל בשיטה הטבעית

תוכן עניינים

פרחי בך – הכירו את פרחי הטיפול המופלאים

לא בכדי מכנים את פרחי בך בתור תמצית החיים. למעשה, מדובר בשיטת טיפול או שיטת ריפוי טבעית הבנויה על 38 תמציות פרחים אשר הוכחו ככאלה המשנות חיים או יותר נכון את הראייה של אנשים על החיים.

 

פרחי בך – מאיפה הכל התחיל?

בשנות ה-30 של המאה הקודמת ד“ר באך היה רופא שלמד הומאופתיה. הוא היה איש עם המון סוגים של מחלות ולכן הוא חיפש כל מיני פתרונות למחלות שלו. תוך כדי החיפוש הוא מצא את 38 התמציות הללו. אנו עדים לכך כי חלה עליה חדה בכמות המטופלים שדוגלים בלקחית תמציות פרחי באך. שיטה שפשוט מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם.

פרחי בך – איך זה עובד?

שיטת הריפוי של פרחי באך לא רק מבוססת על החומרים המכילות אותן התמציות. למעשה, מדובר בשיטת מודעות המגיעה בעקבות השימוש בתמציות הללו. כלומר, מי שמוביל את תהליך הריפוי לצד השינוי הוא המטופל ופרחי הבך מצטרפים למקום שבו המטופל נמצא. הפורמולה אותה מרכיב המטפל עבור המטופל לאחר שהוא עובר אבחון מדויק מאפשר ליצור סוג של איזון וממקום של איזון מגיע הריפוי. אחד היתרונות הבולטים של פרחי בך הוא בכך שהשיטה משתלבת בצורה מופלאה והרמונית גם עם צורות ושיטות ריפוי אחרות ולרוב אין סתירה. לאחר האבחון, מקבל המטופל פורמולה המשלבת בין 4-7 תמציות ובדרך כלל ההמלצה היא לקחת את הטיפות מתחת ללשון משהו כמו 3-5 פעמים ביום. זה סוג של תזכורת עבור הגוף שאומרת: זה הזמן לחזור לאיזון.

 

למעשה, יש תמצית שמתאימה לכל דפוס התנהגות: לאנשים לחוצים, לאנשים שמתקשים להסתגל, לאנשים מסיונירים ומתלהבים, לאנשים שפוחדים או חרדתיים, בתור טיפול בחרדה חברתית, טיפול בביישנות קיצונית ועוד. אבחון נכון הוא המפתח להצלחה בשיטת טיפול זו.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
הנקראים ביותר

מה צריך לדעת על פסיכוזה?

פסיכוזה היא תופעה מעולם הפסיכיאטריה והיא למעשה מתארת מצב שבו אדם זה או אחר מאבד אחיזה במציאות ומתנהג לא רק בצורה שאינה

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן