מכשיר אידוי לעישון – אביזרי עישון קנאביס רפואי

תוכן עניינים

מכשיר אידוי לעישון המכונה גם וופורייזר מתאים לצריכה של תפרחת קנאביס, אך גם לפרחים מיובשים וצמחים מסוג אחר המשמשים לרפואה הטבעית. באמצעות מכשיר זה ניתן לשחרר רכיבים פעילים הנמצאים בתוך הצמח ולהפיק מהם את המיטב. אם אתם מעוניינים לרכוש מכשיר כזה, מומלץ לעשות את זה מחנות מוכרת ומקצועית המתעסקת במכירת אביזרים ומוצרי טבק.

 

למי זה מתאים?

המכשיר מתאים לכל מי שרוצה לשדרג את חווית העישון שלו, למי שלא מצליח בתהליכי גמילה מסיגריות ומעוניינים לאדות במקום לעשן, למטופלים הסובלים ממחלות כרוניות מסוגים שונים להם יש אישור רפואי לאדות או לעשן קנאביס.

 

מה היתרונות של מכשיר אידוי לעישון?

  • אידוי נחשב לבטוח יותר מבחינה בריאותית בהשוואה לעישון. מדובר בנתונים שמציגים ארגונים רפואיים מוכרים בעולם. האידוי לא כולל את תהליך הבעירה והשריפה שמתרחשים בעישון סיגריות ולכן העור פחות נפגע, מחזור הדם פחות נפגע והפה פחות נפגע.
  • בתהליך של אידוי לא נפלטים ריחות רעילים ואין ריח סירחון של עשן כמו שיש בסיגריות. האדים שנפלטים מתהליך האידוי אינם צורבים והריח הרבה פחות גרוע.
  • ניתן באמצעות אידוי לשלוט בצריכת הניקוטין. קיימים נוזלי מילוי בכל מיני רמות וככה בעצם המאדה בוחר כמה הוא רוצה לאייד. ניתן להתחיל מרמות גבוהות יחסית של ניקוטין ובהדרגה להפסיק עם הניקוטין לגמרי.
  • אחד היתרונות היותר חשובים של אידוי קנאביס הוא שאנו יכולים לשלוט בכמות האדים. ניתן לכוון את העוצמה שבה המכשיר פועל וגם את פתחי האוויר, כדי ליצור חווית איוד מושלמת.

 

בנוסף, קיימים מגוון של טעמים, הסיפוק הוא מיידי ובטווח הרחוק, מדובר בחיסכון כספי בהשוואה לרכישת סיגריות למשל. גם אם מעולם לא איידתם, תוכלו לנסות, משום שלא נדרש בכך ניסיון כזה או אחר.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

דילוג לתוכן